MACIJAUSKAS VAIDOTAS (1963–2018)

Vaidotas Macijauskas

Muzikantas, folkloro kolektyvų meno vadovas, renginių organizatorius. Gimė 1963 metais.
Mokėsi Šilutės vaikų muzikos mokykloje. Vėliau S. Šimkaus konservatorijoje, tuometinės Valstybinės Lietuvos konservatorijos Liaudies muzikos katedroje.
Dirbo Klaipėdos koncertų salės administratoriumi. Jis buvo tradicinės muzikos koncertų Jūros šventėje ir kituose miesto renginiuose organizatorius, gebantis suburti žinomiausias ir smagiausias Lietuvos instrumentines grupes, kalendorinių miesto švenčių, tarptautinio folkloro festivalio „Parbėg laivelis“ koncertų, renginių vedėjas.
Beveik tris dešimtmečius savo muzikiniais gebėjimais dosniai dalinosi su folkloro kolektyvais „Kuršių ainiai“, „Trys mylimos“, „Prūsai ilgi ūsai“, kuriems vadovavo. Būdamas žinomų Lietuvoje vaikų folkloro ansamblių „Čiučiuruks“ ir „Kuršiukai“ meno vadovu daugeliui vaikų visam laikui įskiepijo meilę etninei kultūrai ir savo kraštui. Abu ansamblius vedė link garbingos „Aukso paukštės“ nominacijos. Vaidoto ir jo vadovaujamų kolektyvų muzikavimas skamba ir skambės Lietuvos nacionalinės televizijos, plokštelių įrašuose.
Mirė 2018 m. sausio 21 d. Klaipėdoje. Palaidotas Šilutės Naujosiose kapinėse.