DAUKŠIENĖ VIRGINIJA (1957–2015)

Virginijos Daukšienės portretas
Virginija Daukšienė

Gydytoja, pulmonologė, tuberkuliozės filialo vadovė. Gimė 1957 m. liepos 6 d. Kelmėje. Plungėje baigė vidurinę mokyklą, 1976-1982 m. studijavo Kauno medicinos institute bei 1983 m. atliko terapijos specialybės internatūrą Šilutės rajono centrinės ligoninės bazėje.
Pirmoji darbovietė buvo Šilutės tuberkuliozės ligoninė, kurioje dirbo gydytoja ftiziatre.
Nuo 1986 m. rugsėjo 1 d. pradėjo dirbti Klaipėdos tuberkuliozės dispanseryje gydytoja ftiziatre. Po pusės metų gabi gydytoja ir organizatorė paskirta Tuberkuliozės dispanserio vyriausiojo gydytojo pavaduotoja gydymo reikalams, o 2007 m. tapo Klaipėdos tuberkuliozės ligoninės vyriausiąją gydytoja.
Keitėsi šios įstaigos pavadinimas, keitėsi įstaigos pavaldumas, tik gydytoja išliko atsidavusi žmogui ir savo pasirinktam keliui.
Intensyviai dirbanti gydytoja nuolat kėlė profesinę kvalifikaciją, tad visos medikų bendruomenės buvo vertinama kaip profesionalė, savo profesijos žinovė.
Atsakomybė, profesionalumas, reiklumas sau ir kitiems, kruopštumas, pareigingumas, darbštumas, nuoširdumas neliko nepastebėti. Medicinos darbuotojų dienos proga gydytoja buvo ne kartą skatinta Klaipėdos mero, Klaipėdos apskrities viršininko padėkomis.
Mirė 2015 m. rugsėjo 15 d. Klaipėdoje. Palaidota Tytuvėnuose.